סיפור הצלחה - פרוייקטים באירופה – מיחזור מרכזיות טלפון

חברת אולשק ביצעה פרויקט בינלאומי של מיחזור מרכזיות טלפון ברומניה ומדינות נוספות באירופה, עם צוותים בינלאומיים לניהול לוגיסטי יעיל

חברת אולשק לקחה חלק מרכזי בפרויקט מיחזור מרכזיות טלפון ישנות לניתוב שיחות – שהתבצע בישראל ובמדינות אירופה, ביניהן: רומניה, גרמניה וקפריסין. בפרויקט זה, שדרש יכולות לוגיסטיות גבוהות במיוחד עקב מורכבותו הגדולה של הפרויקט  –  הן מהבחינה הטכנולוגית והן מהבחינה התפעולית, פורקו, הושמדו והועברו למיחזור בישראל עשרות מרכזיות טלפוניות ישנות. 

מטרות הפרויקט העיקריות
בעשור הקודם הופסק השימוש במרכזיות הטלפון בטכנולוגיה ישנה באירופה, על מנת לעבור לטכנולוגיות מתקדמות יותר של טלפוניה, שגודלן הוא מזערי לעומת הארונות הגדולים מלאי החוטים והכבלים של פעם. מכיוון שלמרכזיות אלו לא היה שימוש יותר, ואף מעבר לכך – הן תפסו שטח נדל״ני יקר בערים האירופאיות – היה צורך לפרק את כולן ולהעבירן למיחזור.

3 סיבות למה לבחור באולשק למיחזור של מתכות שונות:

  1. לחברת אולשק יש את היכולת הלוגיסטית להוצאה לפועל של פרויקטים גדולים ומורכבים – גם בחו״ל
  2. לחברת אולשק יש את הקיבולת התפעולית להתמודד עם כמויות גדולות של מתכות למיחזור
  3. חברת אולשק עובדת לפי הנחיות המשרד להגנת הסביבה והרשויות הרלוונטיות בלבד

אופן ביצוע הפרויקט על ידי חברת אולשק
על מנת לפעול בצורה אפקטיבית ככל שניתן, שכן, פירוק ומיחזור מרכזיות הטלפון התבצע במקומות שונים גם ברומניה, הוקם מערך לוגיסטי שלם, תוך שיתוף פעולה בינלאומי עם חברת אולשק. המרכזיות הועברו, לאחר הפירוק והאיסוף במכולה למפעל בישראל – כשהתהליך הסופי כלל גריסה, הפרדה וזיקוק של המתכות היקרות והנדירות לעיבוד מחדש.

 לחברת אולשק ידע, ניסיון ויכולות לוגיסטיות גבוהות. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות הגדול שלנו ותיהנו משירותי המיחזור המתקדמים ביותר!