סיפור הצלחה - פרויקט לחברת IBM – מיחזור פסולת אלקטרונית

חברת אולשק עובדת עם חברת IBM ישראל באופן שוטף, ומספקת פתרונות מיחזור מתקדמים – בהתאם לאישורים והנהלים הנדרשים למיחזור של פסולת אלקטרונית

חברת אולשק היא השותפה הבלעדית בתחום המיחזור של חברת התקשורת העולמית IBM ישראל, ומספקת, מעל למעלה מ-20 שנה, פתרונות מיחזור עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. תהליכי השמדת וגריסת הפסולת האלקטרונית מתבצעים באופן קפדני ביותר עם האישורים הנדרשים מהמשרד להגנת הסביבה – עם דגש מיוחד על תהליכי מיחזור ידידותיים לסביבה.

הקפדה על התקנים המחמירים ביותר למיחזור
חברת אולשק ממחזרת לחברת IBM חומרה בהתאם לדרישותיה הספציפיות, כמו גודל החלקיקים הממוחזרים – על מנת שהפסולת האלקטרונית תושמד לאלתר. בנוסף, מקפידה חברת אולשק על ביצוע העבודה עם התקנים המחמירים ביותר.

בין החומרים האלקטרוניים השונים, ממוחזרים (בין השאר):

  • שרתים קטנים וגדולים
  • מחשבים נייחים וניידים
  • ארונות תקשורת
  • עכברים ומקלדות
  • כרטיסים ושבבים אלקטרוניים

3 סיבות למה לבחור בחברת אולשק למיחזור:

  1. מיחזור לפי האישורים והתקנות המחמירים ביותר
  2. אספקת פתרונות מיחזור מיוחדים לצרכי הלקוח באופן ספציפי
  3. עבודה ישירה מול הלקוח ללא התערבות של קבלן חיצוני

תהליך מיחזור החומרים לחברת IBM
כל החומרים המיועדים להשמדה וגריסה של חברת IBM מרוכזים בקונטיינר של חברת אולשק המיועד לאיסוף חומרי החברה בלבד. לאחר הגעת הפסולת למפעל החברה באשקלון, מבוצעת השמדת החומרים באופן ראשוני ושטחי – למניעת שימוש חוזר במוצרים אלו. בשלבים שלאחר מכן, מתבצעת הפרדה ידנית של חומרים שונים כמו פלסטיק וחומרי אריזה, וניקוי של המתכות השונות. בסיום התהליכים הראשוניים האלו, מועברים החומרים לקווי גריסה אוטומטיים, כשבסופם מיוצאים חומרי הגלם לעיבוד מחודש בחו״ל.

 לחברת אולשק ידע, ניסיון ויכולות לוגיסטיות גבוהות. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות הגדול שלנו ותיהנו משירותי המיחזור המתקדמים ביותר!