אולשק – קיימות

חברת אולשק מתמחה במיחזור של מתכות בטכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות צמצום אנרגיה וסינון רעלים 

מיחזור פסולת הינו צעד חיוני וחשוב ביותר, המאפשר הנאה מסביבה נקייה ככל האפשר מחומרים מזהמים ורעילים – הנמצאים באינספור מוצרים בשימוש ביתי ותעשייתי. על מנת שתהליך המיחזור יהיה כדאי מבחינה כלכלית ואקולוגית כאחד, עליו להיות ידידותי לסביבה – כשהפתרון לכך נמצא בשימוש בטכנולוגיות מודרניות ושימוש במשאבים קיימים. חברת אולשק מקפידה על מיחזור ירוק, ומשקיעה מאמצים כלכליים רבים לשמירה על מערכת אקולוגית בריאה.

 אופן המיחזור הייחודי של חברת אולשק

במפעל המתקדם של החברה באשקלון הושקעו כספים בטכנולוגיות מתקדמות, כגון: בניית המפעל על משטח בטון למניעת חילחול חומרים מזהמים לאדמה, אגירת מים וסינונם לפני הגעתם למערכת הביוב – צעד המאפשר מניעת זיהומים ממתכות רעילות לאחר מיחזורן, ואף שימוש בפאנלים סולאריים המאפשרים ניצול של אנרגיית השמש, תוך כדי צמצום הצריכה באנרגיה.

3 סיבות למה לבחור למחזר מתכות שונות עם חברת אולשק:

  1. חברת אולשק משקיעה משאבים כלכליים רבים לשמירה על מיחזור בר קיימא
  2. החברה מקפידה על ניצול מרבי של משאבים קיימים בכל שלב בתהליך המיחזור
  3. החברה עובדת אך ורק לפי הנהלים של המשרד להגנת הסביבה והרשויות הרלבנטיות

 הידעת?

חברת אולשק משקיעה משאבים כלכליים רבים במפעל המיחזור שלה למען סביבה ירוקה 

חברת אולשק: שומרים על איכות הסביבה

חברת אולשק פועלת לשימור הסביבה בכל שלב בתהליך העבודה שלה, ומבטיחה ללקוחותיה מיחזור בטכנולוגיות מתקדמות ויעילות, תוך ניצול מקסימלי של חומרי הגלם לשימוש חוזר. לקוחותינו הרבים נהנים ממפעל מודרני וירוק – עם סטנדרטיים בינלאומיים.

לחברת אולשק ידע, ניסיון ויכולות לוגיסטיות גבוהות במיחזור של מתכות שונות, תוך שמירה על הסביבה. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות הגדול שלנו ותיהנו משירותי המיחזור המתקדמים ביותר!