מחזור אלומיניום

חברת אולשק מתמחה במיחזור של אלומיניום, הנחשב למתכת בעלת שימושים רבים בתעשייה – בדגש על חיסכון באנרגיה ושמירה על הסביבה

 לאלומיניום צבע אפור, והוא משמש לייצור של מוצרים רבים בתעשייה, כשתעשיית הרכב מובילה בשימוש בו (בכל רכב ניתן למצוא כ-150 קילו אלומיניום!). התכונות המיוחדות של האלומיניום, המתאפיינות בחומר רך וגמיש אך עם זאת עמיד, יחד עם הולכת חשמל גבוהה, הפכו אותו לפופולרי והוא משמש כיום לייצור של מגוון מוצרים שונים מעולם הרכב, התעופה, האלקטרוניקה, האופטיקה ועוד. גם בסביבת הבית ניתן למצוא שלל שימושים לאלומיניום: אריזות, סירים, עטיפות נייר כסף, פחיות שתיה וכדומה.

מיחזור אלומיניום – משתלם כלכלית
אלומיניום לא מאבד מאיכותו גם לאחר מיחזורו, וכך ניתן לעבד ולהשתמש בו מחדש למגוון מוצרים חדשים. המיחזור חוסך משאבים ואנרגיה בהשוואה לעיבוד חדש מהטבע, מה שמהווה יתרון כלכלי באופן מובהק למיחזור, שמטרתו היא לצמצם את השימוש מהטבע, ולנצל את הטכנולוגיות של ימינו לשימוש חוזר.

3 סיבות למה לבחור למחזר אלומיניום עם חברת אולשק:

  1. חברת אולשק מתמחה במיחזור של כל סוגי האלומיניום הנפוצים ביותר – בכל צורה שלו.
  2. חברת אולשק עובדת עם מרבית יצרני האלומיניום בארץ
  3. חברת אולשק עובדת לפי הנחיות ואישורי המשרד להגנת הסביבה והרשויות הרלבנטיות למיחזור אלומיניום

  הידעת?
אלומיניום הוא פופולרי ביותר בשימוש בתעשייה – במיוחד בתעשיית הרכב 

מיחזור אלומיניום – רק עם חברת אולשק
תהליך מיחזור האלומיניום מתחלק לשלבים שונים: איסוף, הפרדה וגריסה, ונעשה כיום בטכנולוגיות מתקדמות, המסייעות לשמירה על איכות החומר מבלי לאבד מאיכותו. חברת אולשק מתמחה במיחזור של אלומיניום מכבלי חשמל, חלקי רכב ועוד.

לחברת אולשק ידע, ניסיון ויכולות לוגיסטיות גבוהות במיחזור אלומיניום. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות הגדול שלנו ותיהנו משירותי המיחזור המתקדמים ביותר!