מחזור נחושת

חברת אולשק מובילה במיחזור נחושת וכבלי נחושת בשילוב של טכנולוגיות מתקדמות, השומרות על איכות הסביבה

הנחושת היא מתכת בצבע אדמדם שתכונותיה הכימיות – שהפופולרית ביניהן היא יכולת הולכת חשמל גבוהה – מאפשרות שימושים רבים ומגוונים בתעשיות השונות, במיוחד בתחום האלקטרוניקה, החשמל והרכב. בזכות היכולת הנוחה לעבד אותה היא נפוצה מאוד גם בשימוש של: מטבעות, כבלי חשמל, כלים ורהיטים, תכשיטים, ארכיטקטורה ובניין, יצירות אמנות ועוד.

איך מתבצע תהליך מיחזור הנחושת?
תהליך המיחזור מתבצע כיום באמצעים טכנולוגיים שונים, שמטרתם העיקרית היא לייעל כמה שיותר את מיחזור הנחושת תוך כדי שמירה על איכות הסביבה, ועל ידי צמצום בפליטת החומרים המזהמים ככל האפשר. אם בעבר בוצע המיחזור באמצעות שריפת הכבלים והוצאת הנחושת, כיום הוא מתבצע על ידי גריסה והפרדה של החומר – המאפשרים מיחזור בכמויות גדולות יותר.

3 סיבות למה לבחור למחזר נחושת עם חברת אולשק:

  1. חברת אולשק מתמחה במיחזור נחושת
  2. חברת אולשק עובדת לפי נהלי המשרד להגנת הסביבה והדרישות של הרשויות הרלבנטיות
  3. חברת אולשק עובדת עם טכנולוגיות מיחזור מתקדמות ביותר


הידעת?
ניתן למחזר נחושת פעמים רבות – מבלי לאבד מאיכות החומר שלה

מיחזור עם דגש על איכות הסביבה
איכות הסביבה ושימורה הוא חיוני ביותר לכל התעשיות כיום, ומאפשר, לצד שמירה על האיזון האקולוגי, גם רווח כלכלי וחברתי הנוצר בזכות החיסכון הרב באנרגיה ובמשאבים המשמשים לייצור חומר גלם חדש. מטרת המיחזור היא עיבוד ושימוש מחדש של הנחושת על ידי הפיכתה לחומר הגלם המקורי שלה, ולאפשר ניצול מירבי של הנחושת במגוון תעשיות רבות ככל האפשר.

לחברת אולשק ידע, ניסיון ויכולות לוגיסטיות גבוהות בתחום מיחזור הנחושת. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות הגדול שלנו ותיהנו משירותי המיחזור המתקדמים ביותר!