מחזור נירוסטה

חברת אולשק מתמחה במיחזור של מוצרים מכל תחומי התעשייה השונים, כולל נירוסטה ייחודית, ומספקת מענה רחב למגוון לקוחות ברחבי הארץ 

נירוסטה – או בשמה האחר פלדת אל חלד, היא מתכת שאינה מוליכה חשמל או חום, וידועה בשל היותה עמידה נגד חלודה וקורוזיה. ישנם מעל ל-100 סוגים שונים של נירוסטה, המתחלקים לקבוצות בעלות מספר (לדוגמה: 304, 400), נבדלות ביניהן במרקם (חלק, מחוספס) ובתכונות החומר כמו: עמידות לחום, גמישות, קשיחות, מגנטיות ועוד.

מדוע חשוב למחזר מוצרי נירוסטה?
מכיוון שנירוסטה נמצאת בשימוש רחב בתעשייה, עם השימוש הנרחב בה עולה גם החשיבות הגדולה במיחזורה – מכיוון שצעד זה מסייע לשמירה על איכות הסביבה, מונע ניצול של משאבים טבעיים, ומהווה חיסכון כלכלי לתעשיות וחברות, שכן מיחזור הינו זול משמעותית מייצור מחדש.

3 סיבות למה לבחור למחזר נירוסטה עם חברת אולשק:

  1. לחברת אולשק כל האישורים הנדרשים מהמשרד להגנת הסביבה והרשויות הרלבנטיות למיחזור נירוסטה
  2. לחברה אולשק ידע נרחב במיחזור מוצרי נירוסטה שונים, כולל נירוסטה ייחודית
  3. חברת אולשק משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות ביותר למיחזור של מוצרים רבים העשויים מנירוסטה

  הידעת?
נירוסטה היא פלדה העמידה בפני קורוזיה וחלודה, שיש לה שימושים רבים בתעשייה

 מיחזור נירוסטה – רק עם חברת אולשק
כשמעוניינים למחזר מוצרי נירוסטה, יש לקחת בחשבון שהיא משולבת עם מתכות אחרות או סגסוגות שונות כמו ניקל וכרום, אותן יש להפריד על מנת לקבל את חומר הגלם הטהור מחדש. רק חברה בעלת ניסיון, לה הציוד המתאים, יכולה לעמוד בדרישות הגבוהות של מיחזור מורכב שכזה. חברת אולשק מתמחה במיחזור של מוצרי נירוסטה מכל תחומי התעשייה: פארמה, כימיקלים, התפלה ועוד.

לחברת אולשק ידע, ניסיון ויכולות לוגיסטיות גבוהות במיחזור נירוסטה. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות הגדול שלנו ותיהנו משירותי המיחזור המתקדמים ביותר!