מחזור עופרת

חברת אולשק מתמחה במיחזור של עופרת, ומקפידה על כללי הבטיחות לפי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה


עופרת הינה מתכת מוכספת כבדה – אך רעילה ביותר. חשיפה ללא הגנה לעופרת עלולה לגרום לנזקים בריאותיים לאדם (ילדים רגישים לכך יותר) ולזיהום סביבתי חמור. עם זאת, השימוש בעופרת בתעשייה הוא נרחב: ניתן למצוא עופרת בדרך כלל בבטריות, מצברים לכלי רכב שונים, כבלי עופרת, צינורות, משטחי עופרת מוצרי אלקטרוניקה שונים, ועוד. 

הקפדה על בטיחות במיחזור עופרת
מיחזור עופרת משתלם בהיבטים רבים: כלכליים, סביבתיים ובריאותיים – שכן, ניתן למחזר עופרת בצורה אפקטיבית ביותר, השומרת על איכותה כחומר גלם. על מנת למחזר עופרת בצורה הבטוחה ביותר, כך שיימנע נזק בריאותי ונזק לסביבה, יש לעבוד לפי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה בלבד, תוך כדי הקפדה על הלבוש המתאים להגנה מרבית משאיפה או מגע עם העופרת הרעילה.

3 סיבות למה לבחור למחזר עופרת עם חברת אולשק:

  1. לחברת אולשק יש את כל האישורים הנדרשים לעסוק בעופרת, כולל אישורי עבודה ואישורי ייצוא
  2. לחברת אולשק יש את כל אישורי המשרד להגנת הסביבה והרשויות הרלבנטיות למיחזור עופרת
  3. לחברת אולשק צוותים מיומנים המתמחים במיחזור עופרת

 הידעת?
התסמינים הבריאותיים של הרעלת עופרת הם רבים, ועלולים לגרום אף לסרטן. 

מיחזור עופרת – רק עם חברת אולשק
המשרד להגנת הסביבה מגדיר נהלים ברורים וקפדניים על הצורה בה יש למחזר עופרת, הכוללים קווים מנחים לגבי איסוף ופינוי פסולת המכילה עופרת. חברת אולשק מקפידה על הנחיות אלו בצורה מחמירה ביותר ומבטיחה ללקוחותיה מיחזור אמין ומקצועי בכל שלב.

לחברת אולשק ידע, ניסיון ויכולות לוגיסטיות גבוהות במיחזור עופרת. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות הגדול שלנו ותיהנו משירותי המיחזור המתקדמים ביותר!